



Насос для басейну Aquaviva LX SWPB300M (220 В. 28 м3/год. 3 HP)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовсмоктуючий насос Aquaviva LX PRO SWPB300M ефективно використовується для подачі і циркуляції води. Застосовується в СПА, басейнах. Модель виготовлена за сучасною технологією з використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів та відрізняється тихою роботою.
- Продуктивність: 28 м³/год
- Потужність: 2.2 кВт
| Додатково |
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 112 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Для солоної води | Немає |
| З'єднання | 2" |
| Змінна швидкість | Немає |
| Корисна потужність | 3 к.с. |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Наявність префільтра | Да |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Продуктивність | 28 за 10 м3/рік |
| Розмір в пакованні | 585х276х314 мм |
- Ціна: 21 285 ₴

