



Пісочний фільтр для басейну Emaux S700В (20 м³/год. D723)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Боковий фільтр EMAUX S700B призначений для механічного очищення води в приватних басейнах та SPA. Обсяг рекомендованого басейну до 81 000 л. Корпус з полімеру посиленого скловолокном. Фінішне просочення корпусу для захисту від вологи й УФ. У комплекті з боковим 6-режимним краном, муфтами, манометром. Модель збільшеної потужності.
- Продуктивність: 20.16 м³/год
- Тип підключення: бокове
- Діаметр підключення: 2" (63 мм)
- Захист від УФ-випромінювання дозволяє фільтру працювати під сонячними променями
| Додатково |
|
|---|---|
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр фільтра | 723 мм |
| Завантаження піску | 215 кг |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 80.6 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
| З'єднання | 63 мм |
| Корпус фільтру | Полімер посилений скловолокном |
| Максимальна пропускна здатність | 20.2 м3/год |
| Максимальний робочий тиск | 250kPa/36psi/2.5bar |
| Призначення | Приватні басейни |
| Розмір в пакованні | 890х723 mm |
| Тип підключення | Бічне |
| Тип фільтру | Пісочний |
| Фракція піску | 0.4 - 0.8 мм |
- Ціна: 38 184 ₴

