
Пісочний фільтр для басейну Hayward NC600SE2 (14 м3/год. D600)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний пісочний фільтр для приватних басейнів. Серія Hayward NC підходить для очищення води від механічних суспензій за допомогою кварцевої або скляної засипки. Фільтр Hayward NC600SE2 рекомендований для басейнів об'ємом до 56 000 л. Корпус з ламінованого поліестера із зовнішнім глянсовим фінішним покриттям. Витримує тиск до 1.6 бар, стійкий до корозії й УФ-променів. У комплекті з 6-режимним клапаном перемикання режимів, манометром тиску.
- Продуктивність: 14 м³/год
- Тип під'єднання: бокове
- Завантаження піску: 150 кг
- З'єднання: 1-1/2"
| Додатково |
|
|---|---|
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр фільтра | 600 мм |
| Завантаження піску | 150 кг |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 56 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| З'єднання | 1.5" |
| Максимальна пропускна здатність | 14 м3/год |
| Максимальний робочий тиск | 1.6 бар |
| Призначення | Приватні басейни |
| Розмір в пакованні | 690х600 мм |
| Тип підключення | Бічне |
| Тип фільтру | Пісочний |
| Тонкість фільтрації | до 40 мікрон |
| Фракція піску | 0.4 - 0.8 мм |
- Ціна: 35 037 ₴

