



Масажний водоспад Emaux EM4404 Jet Spray
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажний водоспад Emaux EM4404 Jet Spray призначений для басейнів, купелей і СПА. Виготовлений з нержавіючої полірованої сталі AISI304 високої якості. Матеріал має відмінні антикорозійні властивості і високу стійкість до впливу ультрафіолету і хімічних реагентів. Призначений для розміщення біля борту басейну. Виконує декоративну та масажну функцію, а також забезпечує циркуляцію води.
| Тип підсвічування | Без підсвічування |
|---|---|
| Синхронне управління | Ні |
| Пропускна здатність, м³/год | Від 18 до 50 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип монтажу | На борт |
| З'єднання | 50 мм / 1.5" |
| Додатково | Довжина фланця: 20.7 см |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 628х1200 мм |
| Вага в упаковці, кг | 6.7 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 11 008 ₴

