




Інверторний тепловий насос для басейнів Aquajoy Air 9 i18-7R32 (9.02 кВт)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Aquajoy Air 9 i18-7R32 – ціновий лідер у сегменті інверторних насосів та оптимальний варіант для нагріву та охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л.
Завдяки корпусу з міцного пластику тепловий насос повністю захищений від іржі та важить істотно менше за аналоги. Титановий теплообмінник дозволяє використовувати його в басейнах з хлорованою та морською водою. Працює цілий рік: модель можна експлуатувати навіть при морозах до -7°C.
Керуйте насосом по Wi-Fi через додаток Smart Life (Android або iOS).
- Максимальна теплова потужність: 9.02 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: до 18.00
- Фреон: R32
| Тип насоса | Моноблок |
|---|---|
| Тип конструкції | Стандартний/класичний |
| Інвертор | Так |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -7°C |
| Управління | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +27°C, t° води на вході +26°C і t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +15°C, t° води на вході +26°C і t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища +35°C, t° нагрітої води +27°C |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 9.0 |
| Номінальна сила струму, А | 9.5 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | 40 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 4 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Компресор | Роторний, GMCC |
| Робоча температура повітря | від -7 до +43°C |
| Робоча температура води | від +9 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | від 42 до 53 дБ(А) |
| Звуковий тиск (10 м) | <32 дБ(А) |
| Тип фреону | R32 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір | 909×360×617 мм |
| Вага в упаковці, кг | 60.0 |
| Виробник | Aquajoy |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник та компресор, 3 роки на інші компоненти. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquajoy |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник та компресор, 3 роки на інші компоненти. |
- Ціна: 64 199 ₴


