




Інверторний тепловий насос для басейну Aquajoy Jet A9 (9.15 кВт)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Aquajoy Jet A9 – флагманський інверторний тепловий насос для басейнів об'ємом до 20–40 м³ з високим COP до 21.33. Нагріває воду за температури повітря від -20 до +43°C, а охолоджує – від +10 до +43°C, забезпечуючи комфортне купання протягом року. Підтримує 3 режими роботи: Power, Smart та Silent.
Завдяки технології 3D Full Inverter та компресору Mitsubishi споживає мінімум енергії. Працює майже безшумно завдяки покращеній шумоізоляції, особливому дизайну та конструктивним особливостям корпусу. Титановий теплообмінник стійкий до хлору та солоної води, забезпечує довговічність та надійність. Автоматика захищає пристрій від перегріву, відсутності протоку або критичному тиску. Керуйте насосом по Wi-Fi через застосунок Smart Life (завантажте на смартфон в Google Play або App Store).
- Найтихіший у класі: рівень шуму від 32 до 45 дБ(А)
- Максимальна теплова потужність: 9.15 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 21.33~7.15
- Фреон: R32
| Тип насоса | Моноблок |
|---|---|
| Інвертор | Так |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -20°C |
| Управління | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +27°C, t° води на вході +26°C і t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +15°C, t° води на вході +26°C і t° води на виході +28°C |
|
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища +35°C, t° нагрітої води +27°C |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Теплова потужність, кВт | 9.2 |
| Номінальна сила струму, А | 9.4 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | 40 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 3.9 |
| Матеріал нагрівача | Титановий теплообмінник |
| Компресор | Роторний, Mitsubishi |
| Робоча температура повітря | від -20 до +43°C |
| Робоча температура води | від +8 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | від 32 до 45 дБ(А) |
| Звуковий тиск (10 м) | <31 дБ(А) |
| Тип фреону | R32 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 881×360×632 мм |
| Вага в упаковці, кг | 60.0 |
| Виробник | Aquajoy |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник та компресор, 3 роки на інші компоненти. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquajoy |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник та компресор, 3 роки на інші компоненти. |
- Ціна: 97 739 ₴




